Christmas Island

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Christmas Island parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Kalėdų saloje

Ar norite persikelti ir įsigyti parduodamą turtą Kalėdų salose?

Kalėdų sala yra maža politiškai Australijai priklausanti sala, esanti Indijos vandenyne į pietus nuo Indonezijos. Sostinė yra „Flying Fish Cove“.

Kalėdų sala yra taškas Indijos vandenyne, esantis 2600 km į šiaurės vakarus nuo Perto, Vakarų Australijoje. Nors tai Australijos teritorija, artimiausia kaimynė yra Java, esanti už 360 km.

 

Indijos vandenyno Galapagais vadinamoje Kalėdų saloje yra bent 24 rūšys, kurių nėra niekur kitur planetoje: tai daugiau nei bet kuri kita Australijos saugoma teritorija. Tarp jų yra didžiausi jūros paukščiai gyvenime ir salos raudonųjų krabų, kurių nepaprastą metinę migraciją gamtininkas seras Davidas Attenboroughas neseniai nubalsavo kaip vieną iš dešimties didžiausių visų laikų gamtos patirčių.

Ar jus domina pirkti, išsinuomoti ar investuoti į nekilnojamąjį turtą, parduodamą Kristaus saloje, skrendančioje žuvų įlankoje? Mes pripažįstame, kad pasirinkti tinkamą priemiesčio vietą, kur įsigyti parduodamą turtą Kalėdų saloje, nėra lengva.

 

Norėdami suprasti „Flying Fish Cove“ siūlomą gyvenimo būdą, mes surinkome visą svarbią rinkos informaciją, pagrindinius faktus, demografinius rodiklius ir statistiką, kad galėtume priimti saugų ir pagrįstą sprendimą.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB